Апеляційний суд взявся за вирок Крисіну

1498 переглядів
Понеділок, 29 січня 2018, 16:03

Апеляційний суд Києва зареєстрував провадження щодо вироку для Юрія Крисіна, засудженого до 4 років позбавлення волі умовно у справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія.

Про це йдеться на сайті установи.

Зазначається, що за місяць до суду надійшли 4 апеляції на вирок.

28 грудня апеляція була подана прокурором ГПУ, 17 січня – представником матері журналіста Катерини Веремій.

Пізніше, 24 та 26 січня апеляції до суду подали два представники Світлани Кирилаш – дружини В'ячеслава Веремія.

Наразі суд ще не визначив та дату розгляду справи та колегію суддів, що її розглядатиме.

Як відомо, після трьох років суду 22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд Києва засудив до 4 років позбавлення волі умовно керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

Веремія убили поблизу Михайлівської площі у Києві в ніч на 19 лютого 2014 року, в розпал сутичок з "майданівцями". За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста здійснив мешканець Горлівки (Донецька область) Джалал Алієв.

Суд у справі про вбивство Веремія проходив у закритому режимі.

Адвокат матері Веремія Вікторія Дейнека упевнена, що у Крисіна є покровителі, і не виключено, що у правоохоронній системі.

26 грудня Шевченківський райсуд відпустив з-під варти ще двох "тітушок", обвинувачених в замаху на вбивство активістів Євромайдану.

27 грудня суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник, який дав умовний термін Крисіну, погодився зустрітися з активістами, де пояснив, чому відпустив Крисіна.

Софія Лукашова, для УП
powered by lun.ua