Порошенко буде свідчити у суді через відеозв'язок

Середа, 21 лютого 2018, 10:52

Суд дозволив допитати президента Петра Порошенка через відеозвязок.

Таке рішення озвучив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Він зазначив, що сторона обвинувачення надала достатні докази того, щоб дозволити свідку Порошенку свідчити дистанційно у режимі відеоконференції.

Тому, за його словами, суд ухвалив рішення задовольнити клопотання сторони обвинувачення.

У свою чергу прокурор Руслан Кравченко додав, що у президента 21 лютого призначені міжнародні зустрічі та телефонні переговори, тому попередив суд про можливі перерви під час допиту, для забезпечення повноцінної роботи президента.

Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що не згоден на перерви і звернувся до суду з проханням перенести допит Порошенка, зазначивши, що у сторони захисту є понад 200 запитань до діючого президента, який  вона не встигне поставити, якщо будуть перерви у півторагодинному допиті свідка.

Суддя Дев'ятко запевнив, що у сторони захисту буде вдвічі більше часу для допиту президента, ніж у прокурорів, тож у адвокатів буде можливість поставити Порошенку всі зазначенні питання.

Суд пішов на 15-хвилинну перерву для організації відеорконференції з Адміністрації президента.

Раніше повідомлялося, що прокурори подали до Оболонського райсуду Києва клопотання про допит президента Петра Порошенка як свідка у режимі відеоконференції з будівлі Адміністрації глави держави.

Також повідомлялося, що вранці 21 лютого будівля Оболонського райсуду Києва, де розглядають справу про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, перебуває під посиленою охороною.

Як відомо, 18 лютого президент Петро Порошенко заявив, що візьме участь у судовому процесі щодо Януковича.

Яна Міланова, УП


powered by lun.ua