Суддя, що не посадив Крисіна, подав у відставку

П'ятниця, 25 травня 2018, 17:24

Суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник, який засудив до умовного строку керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, подав у відставку.

Про це йдеться у проекті порядку денного засідання Вищої ради правосуддя.

Зазначається, що, серед іншого, ВРП планує 29 травня розглянути  матеріали щодо звільнення Лінника у зв’язку із поданням заяви про відставку.

Як відомо, після трьох років суду 22 грудня суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник засудив Крисіна  до 4 років позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

Веремія убили поблизу Михайлівської площі у Києві в ніч на 19 лютого 2014 року, в розпал сутичок з "майданівцями". За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста здійснив мешканець Горлівки (Донецька область) Джалал Алієв.

Адвокат матері Веремія Вікторія Дейнека упевнена, що у Крисіна є покровителі, і не виключено, що у правоохоронній системі.

Прокуратура та потерпілі оскаржили вирок.

26 лютого активісти та добровольці прийшли у дитяче відділення Інституту серця у Києві, де, як з'ясувалось, перебував Крисін.

Там співучасника убивства Веремія облили зеленкою.

24 травня Печерський районний суд Києва скасував постанову Генеральної прокуратури про закриття кримінального провадження проти Крисіна.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!