Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Російський омбудсмен не поїде до Сенцова через паводок

Середа, 30 травня 2018, 16:30

Російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова через паводок не відвідає українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує з 14 травня.

Як пише "Медиазона", про це Москалькова розповіла на виступі в Раді Федерації 30 травня.

За її словами, керівництво служби покарань повідомило про неможливість дістатися до колонії "Білий ведмідь", де перебуває Сенцов.

"Складність полягає в тому, що там розлилася річка, і дістатися безпосередньо до цієї колонії можна за допомогою вертольота", – сказала Москалькова.

Вона запевнила, що домовилась про можливість "побачити Сенцова і переконатися, яким є його стан здоров'я" в режимі відеоконференцзв'язку.

"Йому з його дозволу здійснюється терапія, крапельниця з отриманням вітамінів (групи – ред.) B, глюкози і інших важливих елементів, тому в вазі він не втрачає. Уповноважений з прав людини (в Ямало-Ненецькому автономному окрузі – ред.) відвідував його, і ми тримаємо (питання) під контролем", – додала омбудсмен.

Напередодні Москалькова обіцяла, що вона або її підлеглі відвідають Сенцова в колонії.

14 травня український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії суворого режиму, оголосив про безстрокове голодування, вимагаючи звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських тюрмах.

28 травня у Федеральній службі РФ з виконання покарань заявили, що Олег Сенцов нібито погодився на підтримувальну терапію.

У свою чергу, двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан зазначила, що немає впевненості, що Олег добровільно погодився на підтримувальну терапію, але закликала не засуджувати його, навіть якщо це так.

Глобальну кампанію за звільнення заручників Кремля планують провести у різних містах світу 1 і 2 червня.

Читайте також: Де і в яких умовах тримають бранців Кремля: онлайн-карта

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: