Прокурор Криму хоче карати іноземних "гастролерів", які їздять у Крим

2454 перегляди
Середа, 25 липня 2018, 09:46

Прокурор Криму Гюндуз Мамедов вимагає посилити роботу із притягнення до відповідальності іноземців, які відвідують півострів для участі в заходах, організованих окупаційною владою.

Про це повідомляє прокуратура Криму.

Зазначається, що на координаційній нараді 24 липня порушували питання щодо незаконних заходів морських суден у закриті порти Криму, польотів авіабортів та порушення порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію представниками іноземних країн для участі у різноманітних заходах окупаційної влади. 

"Я неодноразово наголошував на необхідності використання інститутів спеціального досудового розслідування та механізмів міжнародно-правового співробітництва. Як це не прикро, але в повній мірі цього не відбувається. Так, у нас створені реєстри, які щоденно поповнюються порушниками українського законодавства, проте я вимагаю реальних кроків для притягнення винних осіб до відповідальності", - сказав Мамедов.

Він нагадав слова президента про те що треба зробити Крим непідйомним для країни-окупанта.

"Коли перестануть ходити судна, літати літаки та їздити іноземні гастролери – це неодмінно пришвидшить цей процес", - сказав Мамедов. 

Як повідомлялося, словацькі депутати збираються в Крим попри застереження посла України.

Раніше Україна неодноразово забороняла в'їзд на свою територію російським журналістам, акторам і навіть політикам з європейських країн за те, що вони незаконно відвідували анексований Крим.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua