Грановському кілька місяців забороняли заходити в ГПУ – Луценко

5452 перегляди
Вівторок, 21 серпня 2018, 08:07

Генеральний прокурор Юрій Луценко запевняє, що "ступінь незалежності прокуратури від політики є достатньо високим".

Про це він розповів в інтерв’ю "Українській правді".

"Немає жодного політика, який може хвалитися, що порішав питання… Ні, вірніше хваляться, але потім дуже жалкують. Всі легенди про Грановського і Кононенка, хто ще "рішалами" числиться…" – каже Луценко.

Водночас він пояснює, що повноваження Грановського як народного депутата дозволяють йому зустрічатися з прокурорами:

"Безумовно він може зустрічатися з прокурорами... Має право. Народний обранець… Я інколи дізнаюся про це. Це дуже погано закінчується", – запевнив генпрокурор.

"Я йому сказав. Тут було навіть пару місяців, коли йому забороняли входити в приміщення… Вчили. Все нормально", – розповів він.

На запитання, про що ж Грановський із прокурорами говорить, Луценко відповів: "Спитайте у них".

На уточнююче запитання очільник ГПУ сказав наступне:

"Вони говорять приблизно те саме, що Ситник говорив про зустріч з Порошенком. "Обговорюють закони". Мені це дуже не подобається. Але його вплив на ГПУ, як мене вчили в школі, "стремится к нулю".

"Вибачте, але коли прокуратура накладає арешти на об’єкти, не дивлячись на якісь зустрічі, для мене це краща відповідь, ніж будь-що інше", – запевняє Луценко.

Депутата від БПП Олександра Грановського називають "куратором президента в судах та прокуратурі", хоч до 2018 року він не мав юридичної освіти.

Детальніше про розслідування гучних справ, стосунки з Порошенком, майбутні вибори та багато іншого читайте в інтерв’ю Луценка "Українській правді".

Читайте також інтерв’ю Олександра Грановського: "У нас з президентом не такі стосунки, щоб він казав "Саша, зроби".

Роман Кравець, Валентина Романенко, УП


powered by lun.ua