Холодницький підготував подання на Мосійчука – джерела

П'ятниця, 21 вересня 2018, 12:42

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький передав Генеральній прокуратурі подання про зняття депутатської недоторканності з Ігоря Мосійчука.

Про це "Українській правді" повідомили джерела в прокуратурі.

За даними співрозмовника, Холодницький передав до ГПУ подання на депутата "Радикальної партії" минулого тижня – і в Генпрокуратурі вивчають документ.

Суті підозр джерело не розкрило.

Холодницький відмовився коментувати цю інформацію: "Я нічого не коментую".

Згодом речниця генпрокурора підтвердила, що ГПУ отримала подання від САП на нардепа Мосійчука.

А Мосійчук у кулуарах Верховної Ради прокоментував: "Я не знаю, правда ця інформація чи не правда. Я нікуди не дівався".

"Якщо це подання зроблене 17 вересня, то воно зроблене з особливим цинізмом, бо це той день, у який мене незаконно арештовували в парламенті. І хочу нагадати тим, хто робив це подання, що я став чорним лебедем Віктора Шокіна. Хай готуються", – заявив він.

Мосійчук сказав, що до нього не зверталися: "Мене не допитували в жодному провадженні, жодних пояснень я не давав. Якщо це і правда, то це не налазить на голову. Навіть пояснень ні в мене, ні в моїх рідних ніхто не брав".

У коментарі каналу "112 Україна" депутат-"радикал" також сказав: "Мені відомо те саме, що й вам, а вам відомо, що якесь джерело повідомило…".

Мосійчук вирішив спрямувати запити до генпрокурора та САП з цього приводу.

Він зазначив, що тиждень тому була "інформаційна качка" про подання на лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, це потім спростували.

На думку Мосійчука, якщо підтвердиться інформація про крадіжку iPhone Олександра Онищенка, який був доказом у справі, то керівники антикорупційних органів мають піти у відставку.

"Більше того, якщо цей цирк не припиниться у найближчі дні, то наша фракція буде ставити вимогу про припинення фінансування антикорупційних органів і про те, щоб із бюджету на наступний рік було викреслено це", – пригрозив Мосійчук.

Із приводу себе він повторив: "Якщо це навіть правда, або ті, хто придумував цю інформаційну качку, – вони вибрали дуже невдале число.

"Саме 17 вересня 2015 року, три роки тому, з порушенням Конституції і законів, моїх прав і свобод, мене було за поданням генпрокурора Шокіна арештовано в парламенті. Саме я і моя справа стали "чорним лебедем" для Шокіна. Якщо так звані анти корупціонери вирішили, щоб я й для них став чорним лебедем – нема питань, я готовий", – додав Мосійчук.

Роман Кравець, Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування