Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Вибухи біля Ічні: люди ночують у спортзалах на матах, потрібна допомога

Середа, 10 жовтня 2018, 01:47
Вибухи біля Ічні: люди ночують у спортзалах на матах, потрібна допомога
ФОТО: FB НАТАЛЯ ІРАНКА

Люди, які постраждали у результаті вибухів біля Ічні, ночують у спортзалах на матах, волонтери збирають допомогу - потрібні дитячі памперси, теплі дитячі речі, матраци та ковдри.

Про це у Facebook повідомляє Наталя Іранка, керівник обласного осередку НВР "Правий Сектор" у Чернігові.

Судячи з фото, люди ночують у спортивному залі Парафіївського дошкільного навчального закаду № 1 "Малятко" Парафіївської селищної ради та в Южненській загальноосвітній школі Парафіївської селищної ради.

 
усі фото: FB Наталя Іранка
 

Серед людей, які ночують у спортзалах, багато старих людей та маленьких дітей.

Волонтери збирають допомогу для постраждалих - потрібні памперси 3, 4, 5, дорослі памперси - S, M; тапки дитячі, засоби особистої гігієни та теплі дитячі речі.

 
 
 
 
 

Також, за словами волонтерів, потрібні тапки для дорослих, дитяча вода, ліки від тиску, ковдри, дитячі пюре. 

Зазначається, що Катерининська церква приймає допомогу.

Як повідомлялося, в ніч на 9 жовтня поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівщини сталася пожежа на території складських приміщень в/ч А1479 Збройних Сил України. Пожежа охопила близько 682,6 га арсеналу.

За фактами вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони на Чернігівщині вранці у вівторок військова прокуратура почала провадження щодо недбалого ставлення до військової служби.

Служба безпеки України заявила, що відпрацьовує версію про можливу диверсію на військових складах під Ічнею Чернігівської області.

Станом на 19:00 9 жовтня із зони можливого ураження від вибухів арсеналу поблизу Ічні вже евакуювали більше 12,5 тисяч осіб.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: