Поблизу Ічні вже розміновують територію, планують завершити за 2 місяці

651 перегляд
Середа, 10 жовтня 2018, 11:06

В Ічнянському районі Чернігівської області знешкоджують вибухонебезпечні предмети, які через пожежу на арсеналі потрапили за його межу.

Про це повідомили на ранковому засіданні штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Чернігівській обласній державній адміністрації.

Згодом на засіданні уряду голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що завершити очищення зони ураження планується до 15 грудня.

За даними штабу, ніч у зоні пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів минула відносно спокійно: "Частота вибухів – 6-8 разів на годину".

"Наразі розпочалася операція з обстеження та розмінування території та під’їзних шляхів у радіусі 16 км. Ще вчора відповідні служби відпрацювали 30 заявок зі знешкодження знайдених небезпечних вибухонебезпечних предметів. На черзі ще 38", – зазначили в ОДА.

"Допоки триває розмінування, повертатися до населених пунктів небезпечно. Про всі ризики самовільних дій населення має бути поінформоване", – наголосила заступник голови ОДА Наталія Романова.

"Більшість евакуйованих людей перемістились на ночівлю до родичів. Охочі могли залишитися у розгорнутих пунктах тимчасового перебування", – зазначила вона.

Із 12 500 евакуйованих в 11 евакуаційних пунктах розмістилися 2 277 осіб.

Найбільша необхідність зараз – у будівельних матеріалах та продуктах тривалого терміну зберігання, зазначають в ОДА.

На Чернігівщині розгорнуто вже 8 пунктів прийому допомоги.

У Києві теж організовано збір допомоги евакуйованим людям.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua