Ічня: У медзакладах лишаються понад 90 осіб

Неділя, 14 жовтня 2018, 17:49

У медичних закладах м.Прилуки та смт. Парафіївка залишається 91 особа, в т.ч. одна дитина, яких було евакуйовано внаслідок пожежі та детонації боєприпасів поблизу н.п. Ічня (Чернігівська обл.)

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій станом на 14:00 14 жовтня. 

"Піротехнічними підрозділами відпрацьовано 7 заявок, (з початку залучення - 238). Перевірено та очищено від вибухонебезпечних предметів 21 населений пункт (с. Заудайка, с. Мала Дівиця, с. Обичів, с. Бурімка, с. Безбородьків, с. Шиловичі, с. Монастирище, с. Вільшана, с. Коломійцево, с. Полова, с. Колісники, с. Лісові Сорочинці, с. Стрільники, с. Левки, с. Городня, с. Тарасівка. с. Гмирянка, с. Коршаки. м. Ічня, с. Лучківка, с. Червоне)", - повідомили у ДСНС. 

Триває проведення комісійних обстежень житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення: обстежено 3529 об'єктів із 9713 (36,3%).

Об'єкти життєзабезпечення Ічнянського району - електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок, водопостачання та водовідведення працюють у штатному режимі.

"Залишаються відключеними від газопостачання 3 тис. 737 абонентів у 8 населених пунктах (м. Ічня, с. Гмирянка, с. Іржавець, с. Гужівка, с. Рожнівка, с. Крупичполе, с. Бурімка, с. Максимівка). Проводяться роботи по підключенню цих населених пунктів. Організовано цілодобову роботу "Гарячої лінії" за номерами (046) 2-678-274, (046) 2-676-003", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, вибухи на 6-му арсеналі Міноборони почалися в ніч на 9 жовтня, впродовж доби з 16-кіломтерової зони було евакуйовано 12,5 тисячі осіб. 

ДСНС у Чернігівській області повідомляло, що на арсеналі поблизу Ічні зберігалося 88 тисяч тон боєприпасів, але в Генштабі Збройних сил заявляли, що ця цифра відрізняється від реальної десь у 1,5-2 рази.

Силові відомства підозрюють диверсію на складах і припускають, що на арсеналі було закладено вибухівку.

13 жовтня на території артскладів біля Ічні спостерігалася детонація боєприпасів, станом на 18:00 зафіксовано 44 вибухи.  

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування