У СБУ бачать два виходи з Семочком. Розвідка його не відсторонює

Середа, 17 жовтня 2018, 16:47

Зі скандалу навколо заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, який став фігурантом журналістського розслідування, є два виходи.

Таку думку перший заступник голови Служби безпеки України Віталій Маліков висловив на засіданні комітету протидії корупції, передає Liga.net.

"Зараз інформацію взято в роботу, перевіряють. І є два виходи за результатами перевірки", – сказав він.

Перший: якщо інформація підтвердиться, Семочкові буде пред'явлено звинувачення.

Другий: справу буде закрито, про що повідомлять журналістам.

"Йдуть оперативні заходи, якими займається контррозвідка", – додав Маліков.

Сам голова СБУ Василь Грицак не прийшов на засідання комітету, оскільки перебуває на міжнародній зустрічі, повідомив його заступник.

Голова СЗР Єгор Божко додав, що звернувся в контррозвідку за дорученням президента Петра Порошенка.

До результатів перевірки коментувати будь-що він вважає юридично неправильним.

"Що стосується питання, пов'язаного з можливою протиправною діяльністю ... Артем Сергійович (Ситник, голова НАБУ – ред) веде розслідування кримінального провадження. Як мені говорив Семочко, він сам звернувся до НАБУ, щоб це розслідування було проведено", – вважає він.

У Службі зовнішньої розвідки не збираються відсторонювати Семочка від службових обов'язків на період розслідування.

"На сьогодні правові підстави відсторонення Семочка від його службових обов'язків у мене відсутні", – заявив Божок.

На слова депутатів про те, що цивільна дружина Семочка періодично їздить до Криму – і це так само дико, як якщо б дружина голови ФСБ приїхала в Україну і "швендяла Києвом", голова СВР відповів: "У пресі циркулює інформація про наявність у сина голови служби зовнішньої розвідки РФ Наришкіна посвідки на проживання в Угорщині".

1 жовтня у програмі "Наші гроші" журналісти оприлюднили результати власного розслідування про статки Семочка. Його сім'я нібито володіє трьома будинками загальною вартістю близько $8 млн, а родичі мають російські паспорти.

3 жовтня повідомлялося, що НАБУ відкрило кримінальну справу проти заступника голови зовнішньої розвідки Сергія Семочка за статтею "незаконне збагачення".

Сам Семочко заявив, що не має стосунку до будинків під Києвом вартістю в мільйони доларів, а його дружина є виключно громадянкою України.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування