Вбивство Вороненкова: у суді почали зачитувати обвинувальний акт

Четвер, 18 жовтня 2018, 15:31

Прокурор почав зачитувати обвинувальний акт у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури 18 жовтня після закінчення першого засідання Шевченківського районного суду Києва по суті у цій справі.

Автоматизована система документообігу суду визначила трьох основних та двох запасних присяжних, яких на засіданні у четвер привели до присяги, після чого суд розпочав судовий розгляд.

У ході засідання прокурор приступив до оголошення обвинувального акту, який складається з понад 40 сторінок. Заслухавши майже половину обвинувального акту суд оголосив перерву у засіданні до 13 листопада.

Досудове розслідування за фактом вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова було завершене у травні 2018 року.

Організатору та п'ятьом співучасникам цього злочину оголошено про підозру.

У липні 2018 року обвинувальний акт відносно двох співучасників вбивства був скерований до Шевченківського райсуду м. Києва.

На засіданні 21 вересня обом обвинуваченим на 2 місяці продовжили строк тримання під вартою.

Як повідомлялося, Дениса Вороненкова вбили пострілом у центрі Києва 23 березня 2017 року. Вбивцю Павла Паршова поранив охоронець колишнього російського депутата – і він помер у лікарні.

У вбивці Вороненкова був спільник – Ярослав Левенець, із 2012 року він перебуває в розшуку за економічні злочини.

Олександр Лось, як вважає слідство, був разом із Левенцем співорганізатором злочину, а саме організовував двох водіїв і кілера.

Ярослав Тарасенко був водієм "Ланоса", в якому приїхав кілер. Його затримали 16 липня 2017 року.

У вересні генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що замовник убивства перебуває на території Росії і має активні контакти зі злочинними колами та спецслужбами, а "виконавці, переважно, громадяни України".

Пізніше стало відомо, що в організації вбивства підозрюється громадянин Росії Володимир Тюрін – колишній цивільний чоловік вдови Вороненкова Марії Максакової. У березні 2018 року його оголосили в розшук в Україні.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News