Вбивство Шеремета: влада не зізнається, до чого привела анонсована "ниточка"

Середа, 26 грудня 2018, 11:49

Правоохоронці не кажуть, до яких результатів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета привела "ниточка", про яку заявляв генпрокурор Юрій Луценко.

У відповідях, які УП отримала від Генпрокуратури та Нацполіції, слідство посилається на таємницю слідства.

"Повідомляємо, що на даний час у даному кримінальному провадженні проводяться слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення осіб, які вчинили вказаний злочин", – відповіли у поліції.

Прокуратура додала, що жодну особу під час розслідування не затримували та не повідомляли про підозру.

Інших подробиці правоохоронці називати не стали. Поліція пояснила це кримінальною відповідальністю за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, ГПУ – обмеженням доступу до інформації.

"Українська правда" наприкінці листопада зверталась до слідства із таким запитаннями: про яку "ниточку" говорив у серпні генеральний прокурор, до чого або кого вона привела, які слідчі дії зараз відбуваються у справі, чи відомі імена можливих виконавців та замовників убивства.

Крім того, 22 листопада УП направила запит президенту Петру Порошенку з проханням повідомити, як часто він заслуховує доповіді правоохоронців щодо справи Шеремета та коли робив це востаннє, чи повідомляли йому про прогрес у розслідуванні.

Такі ж питання були надіслані голові Адміністрації президента Ігорю Райніну.

Протягом місяця відповідь від президента та АП не надійшла.

Читайте також: 2 роки без Павла

Зі світлої сторони. "Українська правда" згадує Павла Шеремета

Нагадуємо:

Українська правда


powered by lun.ua