Суд і з третьої спроби не взявся за справу Добкіна

Четвер, 31 січня 2019, 13:16

Призначене на середу в Дзержинському райсуді Харкова підготовче засідання у справі народного депутата колишнього мера Михайла Добкіна про виділення землі за "кооперативною схемою" не відбулося.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За словами прес-секретаря суду Наталії Грошевої, засідання не відбулося, бо головуючий суддя Шишкін перебуває у відпустці.

"Наступне засідання призначене на 22 березня, 12:00", - сказала прес-секретар.

Підготовче засідання по справі переноситься вже втретє (суд не зміг взятися за справу ні в листопаді, ні в грудні 2018 року -ред). До цього його не могли провести через неявку адвокатів і одного з обвинувачених.

Читайте також: "Махінації з нудним обличчям. У чому ГПУ звинувачує Добкіна"

Нагадаємо:

  • Генеральна прокуратура 11 жовтня повідомила, що направила до суду справународного депутата колишнього Харківського міського голови Михайла Добкіна про розкрадання понад 75 гектарів землі.
  • Прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган заявила, що правоохоронці зібрали достатньо доказів у справі та направили до суду обвинувальний акт щодо шести осіб.
  • Окрім Добкіна, обвинуваченими у справі також є головний архітектор міста Харкова Сергій Чечельницький, екс-заступниця Харківського міського голови Тетяна Овіннікова (радниця міського голови), екс-заступник начальника управління земельних відносин Борис Баронін (радник міського голови), Володимир Конюхов та Сергій Кітченко.
  • В липні 2018 року Добкіну вручили остаточну підозру. Його справа налічує 45 томів.
  • 13 липня 2017 року парламент дав згоду на притягнення до відповідальності Михайла Добкіна.
  • Сам Добкін, виступаючи в Раді, зазначив що справа проти нього "розсиплеться в суді".