Зеленський скасував концерти у Вінниці, скаржиться, що через вибори

Середа, 13 лютого 2019, 11:07

Шоумен, кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що змушений скасувати концерти у Вінниці, бо у місцевому  "Будинку офіцерів" відмовили в оренді концертного залу через те, що він балотується у президенти.

ВІдео заяви він опублікував у Facebook.

За його словами, 14 лютого, в день Святого Валентина, команда "Квартал-95" планувала провести два концерти у Вінниці і нібито мав бути аншлаг, проте приїхати в цей день не вдасться.

У відео Зеленський і його колеги стверджують, що концерт мав відбутися у залі "Будинку офіцерів", який підпорядкований Міністерству оборони України, і там заборонили проводити концерт, оскілький Зеленський є кандидатом у президенти.

"Ось така відмазка. Випадково ось так у Вінниці це відбулось", - сказав шоумен.

"Але що хочу сказати і будемо відверті - ми обов'язково до вас приїдемо, змінимо зал, змінимо дату і будемо у вас у гостях… Вибачте їх всіх", - заявив Зеленський.

Як пояснила ТСН представниця вінницького "Будинку офіцерів" Наталія Колодяжна, відповідно до закону України,  окремими кандидатами на пост кандидата України чи їхніми представниками заборонені відвідини військових частин та формувань, до яких належить і "Будинок офіцерів".

"Оскільки 60-й "Будинок офіцерів" являється структурою Міністерства оборони, в знак непорушення закону концерт було запропоновано перенести на іншу площадку у місті Вінниці", - пояснила вона.

Читайте також: Що треба знати виборцю про Володимира Зеленського

Володимир Зеленський: 1 квітня – офігенний день для перемоги клоуна

Нагадаємо:

  • Раніше "Опора" заявила, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.
  • Комітет виборців України закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити з виборчого фонду трансляцію фільму "Слуга народу 3", бо вбачає у показі відеофільму передвиборну агітацію на користь кандидата.
  • В інтерв’ю "Українській правді" Зеленський запевняв, що не проводить передвиборчої агітації на безкоштовний концертах.
  • В новорічну ніч шоумен Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на пост президента України.
  • 30 січня ЦВК зареєструвала його кандидатом в президенти.
  • Журналісти програми "Схеми" повідомили, що Зеленський має бізнес вРосії попри запевнення про його закриття у 2014 році. На запитання журналістів про активи в РФ  шоумен відповів різко.
  • Згодом в інтерв'ю "Українській правді" він запевнив, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, що володіє компанією, яка знімає фільми на території РФ.
  • У декларацію за 2017 рік комік вніс 7,3 млн гривень доходів, а його дружина близько 800 тис. гривень.  

Українська правда


powered by lun.ua