Гриценко vs ЦВК: Суд визнав дії Центрвиборчкому незаконними

Субота, 23 лютого 2019, 22:03

Верховний суд зобов'язав Центрвиборчком розглянути заяву кандидата у президенти, лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка про внесення змін до постанови ЦВК щодо доступу до Державного реєстру виборців.

Про це 23 лютого повідомив сам Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

"Виграли у Верховному Суді за моїм позовом до ЦВК. Суд визнав дії ЦВК протиправними і незаконними", - зазначив Гриценко.

За його словами, суд "змусив ЦВК зібратися на засідання і розглянути заяву щодо надання доступу до Реєстру виборців".  

Гриценко додав, що має намір звернутися до прокуратури з вимогою притягти голову ЦВК до кримінальної відповідальності, оскільки вона "цього не зробила (не надала доступ до Реєстру - ред.), як мала би". 

 
 
 

Раніше повідомлялося, що ЦВК надала можливість Гриценку працювати із Реєстром виборців лише особисто та лише у приміщенні Центрвиборчкому. Як повідомляв довірена особа кандидата у президенти Руслан Чорнолуцький, дане рішення ЦВК суперечить законодавству.

Читайте також:

Майже єдиний кандидат. Як Гриценка висунули в президенти без Садового і Вакарчука

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо,

  • 31 січня кандидат у президенти, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко подав до суду на Центрвиборчком, який не дав йому можливості віддалено працювати з Держреєстром виборців.
  • 4 лютого суд відмовив Гриценку у позові проти ЦВК, 7 лютого він подав апеляцію до Верховного суду на дане рішення суду.

Українська правда