MARUV поставили умову – не гастролювати в РФ

Неділя, 24 лютого 2019, 17:28

Співачка MARUV, яка перемогла у нацвідборі на "Євробачення-2019", отримала на ознайомлення контракт із "Суспільним мовленням", який забороняє гастролювати у РФ.

Про це повідомила в неділю в Facebook PR-директор "UA: Суспільне мовлення" Вікторія Сидоренко.

"У контракті від Суспільного є вимога із забороною гастролювати у РФ. Цей контракт співачка отримала на ознайомлення", - написала вона.

За словами Сидоренко, MARUV має добу на ознайомлення з усіма умовами контракту і своє рішення щодо них.

"Суспільне опісля також має право на рішення щодо контракту. Кінцеве рішення щодо того, хто представлятиме Україну приймає саме Суспільне", - додала вона.

Нагадаємо:

  • Співачка Ганна Корсун, більш відома як MARUV, стала переможницею національного відбору Євробачення-2019. На квітень у співачки заплановані сольні концерти в Москві та Петербурзі. 
  • Віце-прем'єр, міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що артисти, які гастролювали в РФ або не визнають територіальної цілісності України, не можуть брати участі у фіналі національного відбору на "Євробачення-2019".
  • У свою чергу очільник "Суспільного телебачення" Зураб Аласанія заявив, що мовник "є тим, хто прийматиме кінцеве рішення по представництву України на міжнародному конкурсі Євробачення".

Українська правда


powered by lun.ua