У Раді анулювали бланки для збору підписів для імпічменту Порошенка

Вівторок, 26 лютого 2019, 20:17

У Верховній раді підписали розпорядження про анулювання бланків для збирання підписів народних депутатів на підтримку імпічменту президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради.

"Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Олегович Боднар підписав Розпорядження про анулювання бланків для збирання підписів народних депутатів на підтримку ініціативи про усунення президента з поста в порядку імпічменту та створення відповідної спеціальної тимчасової слідчої комісії, виданих управлінням кадрів Апарату Верховної Ради", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до вимог закону "Про Регламент Верховної Ради України" підставою для ініціювання питання про імпічмент та утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії є письмове подання про це, підписане більшістю народних депутатів.

"На підставі наведеної норми закону, розпорядженням анулюються видані 26 лютого 2019 року управлінням кадрів Апарату Верховної Ради народним депутатам – ініціаторам цього питання - бланки для збирання підписів народних депутатів", - зазначають у прес-службі.

 
прес-служба Апарату Верховної Ради

Читайте також: Війна і бізнес. Як друзі Порошенка контролюють мільярдні замовлення Укроборонпрому. Частина 1

Війна і бізнес. Укроборонпром та його золотий менеджер. Частина 2

Нагадаємо: 

  • 25 лютого видання "Bihus.info" оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. Нібито Ігор Гладковський брав участь у схемах мільйонних розкрадань в оборонному комплексі.
  • За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував десь у 2015 році постачання контрабандних російських деталей для військової техніки. Держпідприємства переплачували за товар у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво "Укроборонпрому" знало про оборудки і давало на них згоду.
  • Гладковського називають близьким другом і партнером Порошенка.
  • 26 лютого представниця президента у парламенті Ірина Луценко заявила, що державний концерн "Укроборонпром" та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський будуть позиватися проти журналістів програми "Наші гроші".
  • В "Укроборонпромі" заявили, що вважають некоректним оцінювати розслідування журналістів про корупційні схеми за участі оточення президента Петра Порошенка і звинуватили у маніпуляції.
  • Зі свого боку, лідер фракції "Батьківщина" й кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила про початок процедури імпічменту Петра Порошенка.
  • 31 березня мають відбутися вибори президента.

Українська правда