Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Вбивство Гандзюк: активісти пікетували адміністрацію Порошенка і офіс Тимошенко

Понеділок, 4 лютого 2019, 19:17
Вбивство Гандзюк: активісти пікетували адміністрацію Порошенка і офіс Тимошенко

Через три місяці після смерті Катерини Гандзюк активісти пікетують адміністрацію президента Петра Порошенка та вимагають покарати винних у її вбивстві.

Про це повідомляє ЦПК.

"Акція під Адміністрацією Президента: хто замовив Катюк Гандзюк? Активісти вимагають виключити із лав блоку Петра Порошенка голову ОДА Гордєєва і його заступника Рищука, яких підозрюють у причетності до нападу на Катю", - йдеться у повідомленні.

Після Банкової активісти пікетували офіс партії "Батьківщина". Від партії Юлії Тимошенко активісти вимагали виключити з її лав голову Херсонської облради Володимира Мангера, якого вони вважають причетним до справи.

До пікетувальників вийшли депутати "Батьківщини" на чолі з Іваном Крулько і зачитали рішення політради, в якому зобов'язали Херсонську міську організацію "Батьківщини" зняти Мангера з обліку партії та позбавити головування у міському осередку.

Відповідь депутатів не задовольнила активістів, які вимагали ініціювати його відставку з посади голови облради і застосувати пряму норму статуту про виключення його з партії. 

Читайте також: Нові прізвища у справі Гандзюк, та хто насправді відкрив таємницю слідства

Нагадаємо:

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: