САП просить зняти недоторканність з двох нардепів

Вівторок, 12 березня 2019, 14:45
САП просить зняти недоторканність з двох нардепів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала на погодження генпрокурору Юрію Луценку подання про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка) та Дениса Дзензерського ("Народний фронт").

Про це САП повідомила у Facebook.

"За процесуального керівництва САП детективами Національного антикорупційного бюро України зібрано достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності народних обранців за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації", – зазначили правохоронці.

Подання на нардепів направили Луценку для погодження та внесення на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо:

  • Денис Дзензерський не задекларував за 2015 та 2016 роки відомості про наявність фінансових зобов’язань у загальній сумі понад 4 млрд грн. Це – кошти, які стягуються з нього на підставі судових рішень, що набрали законної сили. Сам нардеп стверджує, що не мав їх декларувати.
  • У липні 2017 року САП вже вносила на погодження генпрокурора подання про зняття недоторканності з Дзензерського, однак ГПУ його завернула.
  • У липні 2018 року стало відомо, що прокурор САП закрив кримінальне провадження щодо Дзензерського.
  • Пізніше суд змусив САП поновити справу.
  • Сергій Скуратовський протягом двох років не декларував мальтійську компанію і яхту, яку згодом переписав на помічницю. Справу проти нього відкрили у вересні 2017 року.
  • Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на брифінгу 8 лютого заявив, що до виборів не очікує позитивних розглядів стосовно справ з питань до електронних декларацій народних депутатів.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News