Кривонос заявив про реформу Укроборонпрому і "5 кроків до Перемоги"

Середа, 13 березня 2019, 13:55

Новопризначений заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України полковник Сергій Кривонос звернеться до Верховної Ради з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти закон про реформування Укроборонпрому.

Про це 13 березня він написав у Facebook.

Зокрема, Кривонос опублікував низку завдань, які стоять перед ним на новій посаді.

За його словами, задля реалізації та підвищення обороноздатності країни він буде звертатися до Верховної ради з проханням розглянути та прийняти закон про реформування Укроборонпрому.

На його думку, це допоможе "зробити роботу концерну максимально прозорою, унеможливить корупційну складову, відновить довіру до керівництва концерну з боку громадян України та іноземних партнерів".

"Для проведення повноцінної та прозорої реформи потрібно залучити наших міжнародних партнерів, провідні міжнародні компанії, кращих міжнародних та вітчизняних фахівців", - написав він.

Заступник Олександра Турчинова заявив, що разом зі своєю командою буде впроваджувати програму дій "П’ять кроків до Перемоги" по всій території країни.

Реалізація програми не дозволить Росії здійснити пряму військову агресію проти України.

Серед іншого, за словами Кривоноса, реалізація програми дозволить впровадити принцип "не бреши, не кради й не давай красти іншим".

Також Кривонос вважає, що реалізація програми дозволить виконати низку інших завдань, зокрема, забезпечити ЗСУ новітньою зброєю, провести реформу в оборонно-промисловому комплексі, налаштувати контроль та координацію складових сектору безпеки та оборони, тощо.

Нагадаємо:

  • 12 березня президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Кривоноса заступником секретаря РНБО. Також він буде виконувати обов'язки керівника комісії з питань оборонної промисловості, військово-технічного співробітництва та співпрацею України з НАТО.
  • До цього Кривонос займав посаду першого заступника командувача сил спеціальних операцій Збройних сил.
  • Кривонос висувався на вибори президента України від партії "Воїни АТО", проте 6 березня заявив, що знімає свою кандидатуру і на виборах буде підтримувати Порошенка.
  • Раніше питаннями військово-технічного співробітництва займався Олег Гладковський, але 4 березня Порошенко його звільнив.
  • Рішення про звільнення Гладковського президент прийняв після опублікування розслідування про розкрадання в оборонній сфері, де фігурує син Гладковського - Ігор. Також журналісти опублікували інформацію про відкат Гладковському-старшому. 

Українська правда


powered by lun.ua