Підкуп виборців: У Тимошенко кажуть, що Луценко помилився

Субота, 23 березня 2019, 16:01

У партії "Батьківщина" заявили, що інформація про затримання на Одещині учасників мережі підкупу виборців з великою сумою готівки  не відповідає дійсності. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВО "Батьківщина". 

"Офіційно заявляємо, що ми вкрай обурені цією провокацією. Інформація у ЗМІ не відповідає дійсності, цей факт вилучення великої суми грошей стався в одному з відділень "ПриватБанку", який є державним і жодного відношення до партійних офісів партії ВО "Батьківщина" не має", – йдеться у заяві партії. 

У Батьківщині заявили, що "провокація спрямована на дискредитацію  політичної сили і кандидата у президенти Юлії Тимошенко".

"Наші юристи готують позов до суду щодо захисту честі та гідності. Припускаємо, що швидше за все це були гроші для виборчої мережі БПП, тому й зберігалися в державному банку одним з народних депутатів політсили президента, що було зроблено з метою конфіденційності", – додали у партії.  

Нагадаємо, 

  • 23 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив про викриття правоохоронцями "чорної готівки" для мережі підкупу виборців "кандидата Ю".
  • За даними ГПУ, на Одещині було викрито факти незаконної організації виборчого процесу на користь однієї з політичних сил, мережу розповсюдили на території 5 районів області - Балтського, Подільського, Окнянського, Кодимського та Савранського а "чорна" каса функціонувала у режимному приміщенні одного з відділень "ПриватБанку" у м. Подільськ.  
  • 21 лютого відбулися масові обшуки СБУ та ДБР у пов'язаних із "Батьківщиною" офісах, за їхніми результатами СБУ заявила, що викрила "виборчу піраміду" під керівництвом народного депутата.
  • 20 березня Луценко заявив, що правоохоронні органи затримали у м.Дубно Рівненської області місцевого учасника мережі підкупу виборців, організованої "депутатом Д", для перемоги на виборах "кандидата Ю".
  • Прізвище депутата силовики не називали, але співрозмовники УП в "Батьківщині" зізналися, що йдеться про депутата Валерія Дубіля, якого 28 лютого ДБР викликало на допит, однак на допити Дубіль не ходить.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...