Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Гриценко розповів про свої перші закони на посту президента

Четвер, 28 березня 2019, 09:15

Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що серед перших законодавчих ініціатив, які він планує реалізувати на посту глави держави - зміна виборчого законодавства та позбавлення правоохоронних органів впливу на економічні процеси.

Про це він розповів у програмі "Зворотній відлік" на Суспільному телеканалі у середу ввечері.

За його словами, він планує законодавчо позбавити СБУ, прокуратуру, Нацполіцію можливості впливати на економічні процеси.

Гриценко зазначив, що також пріоритетним буде блок законодавчих ініціатив, пов’язаних зі зміною виборчого законодавства.

"У цьому пакеті буде заборона надмірної політичної реклами на центральних каналах, нова виборча система та відповідальність депутатів, які голосують чужими кнопками чи не беруть участь в засіданнях", - сказав кандидат у президенти.

"Ми зараз доопрацьовуємо законопроекти. Їх кілька десятків, розроблені спільно з Українською Радою Бізнесу. Це ініціативи податкового дерегуляторного характеру, які дозволять підняти економіку", - розповів він.

Політик додав, що крім того, серед тих законопроектів, які передбачені - перевірка на поліграфі для боротьби з корупцією, провокація хабара, закон про імпічмент президента, екологічні ініціативи та великий економічний блок.

Читайте також: Динаміка любові. Хто перемагає у виборах президента за останніми рейтингами

Що треба знати виборцю про Юлію Тимошенко

Що треба знати виборцю про Анатолія Гриценка

Нагадаємо:

  • 1 березня на користь Анатолія Гриценка відмовився від участі у виборах президента мер Львова Андрій Садовий.
  • 23 березня Гриценко заявив, що у разі його перемоги на виборах 2019 року прем'єр-міністром України стане Андрій Садовий.
  • Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: