У Зеленського ще точно не знають, коли він заявить команду і план

П'ятниця, 5 квітня 2019, 09:44

Шоумен Володимир Зеленський представить свою команду і план дій на перші 100 днів у разі обрання президентом до другого туру виборів.

Про це радник кандидата у президенти Руслан Рябошапка сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Якщо у людей є потреба – а ця потреба, звісно, є – узнати, яка є програма і конкретний план дій у Володимира Зеленського, у його команди, хто є ті люди, які будуть втілювати цей план дій, то, звісно, ця інформація у людей буде – і вона буде ще до другого туру", – заявив він.

"Володимир представить як свою команду, так і план дій на перші 100 днів", – додав Рябошапка.

На запитання, чи буде це 10 квітня, радник кандидата відповів: "Для нас неважливо, чи це 10 число, чи інше – це має бути, однозначно це буде до другого туру, щоб люди впевнилися у правильності свого вибору".

"Конкретної дати зараз немає. Про це скаже вже сам Володимир Зеленський. Єдиний мій месседж: це буде зроблено завчасно, до самого голосування", – сказав Рябошапка.

Нагадаємо:

  • 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. За результатами підрахунку 100% протоколів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Юлія Тимошенко посіла третє місце (13,4%).
  • Зеленський закликав Порошенка зустрітися для дебатів на стадіоні НСК "Олімпійський", а Юлії Тимошенко запропонував бути модератором "дебатів".
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Зібрати всіх. Яким може бути другий тур Порошенка і Зеленського

powered by lun.ua