Зеленський запропонував Тимошенко стати ведучою на дебатах

Четвер, 4 квітня 2019, 18:28
Зеленський запропонував Тимошенко стати ведучою на дебатах

Кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував екс-кандидату у президенти Юлії Тимошенко стати "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком.

Про це він заявив у своєму зверненні, опублікованому на сторінці Команди Зеленського у Facebook.

"Петро Порошенко прийняв мій виклик на дебати. Тон розмови різко змінився. Що ж, пане президенте, ваші недолугі вибачення я приймаю, я людина проста. Щодо третини громадян України, нехай українці вирішують самі. Ці дебати – це шанс об'єднати Україну і прославити на весь світ як вільну, демократичну країну", - сказав він. 

"Для уникнення тиску, провокацій, адміністративного тиску, ми пропонуємо призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів. Юлія Тимошенко, ви зайняли третє місце в першому турі та не підтримали жодного з кандидатів, чи зможете ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах? Чекаю на відповідь протягом 24 годин. Подумай. Те", - додав Зеленський.       

Зазначимо, що у четвер Юлія Тимошенко у себе в Інстаграмі опублікувала відео, на якому вона грає у настільний теніс. Підпис до відео – "Сильні не здаються. А підбори не завада перемозі". Як відомо, в день голосування 31 березня у штабі Зеленського також був стіл для настільного тенісу.

View this post on Instagram

Сильні не здаються. А підбори не завада перемозі) #ТількиВперед

A post shared by Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko) on Apr 4, 2019 at 5:49am PDT

Також у четвер під час сесійного засідання Київської міської ради 4 квітня активісти сфотографували кількох депутатів, зокрема партії "Батьківщина", з наліпками на телефоні "Зе!Команда".

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо:

  • Ввечері 3 квітня Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати з Порошенком, але на НСК "Олімпійський".  
  • Однією з вимог Зеленського було проходження експертизи, щоб "довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів".
  • Вночі 4 квітня Порошенко оприлюднив відеозвернення до Зеленського, де заявив, що він готовий провести дебати на НСК "Олімпійський".
  • У ЦВК вважають, що дебати на стадіоні можуть бути формою передвиборчої агітації, тому мають оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня, а дебати на "Суспільному" 19 квітня.
  • У штабі кандидата у президенти чинного глави держави Петра Порошенка заявили, що він буде чекати Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків.
  • Сам Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті стадіону "Олімпійський", в його штабі запросили Порошенка разом здати аналізи в лабораторії "Євролаб" о 8 ранку 5 квітня.

Олександр Шумілін, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування