Стало відомо, коли з’являться результати аналізів Зеленського

П'ятниця, 5 квітня 2019, 12:37

Кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський заявив, що результати аналізів його крові, які він здав у приватній лабораторії "Євролаб", будуть у понеділок.

Про це він сказав 5 квітня, вийшовши з лабораторії.

"Через три дні ми отримаємо результат електронною поштою. Всім покажемо", - розповів Зеленський журналістам.

"Здав кров, все що треба було. Кров з мене викачали, але, слава Богу, в мені її багато, кров молода", - додав він.

Зеленський назвав пропозицію (здавати аналізи на "Олімпійському"- УП) президента Петра Порошенка і його опонента у другому турі президентських виборів в Україні, "дивною", тому що на НСК немає лабораторії.

Також він заявив, що власник "Євролабу" Андрій Пальчевський, який відкрито висловлюється на підтримку кандидата, не його друг, а Зеленський "просто знає" Пальчевського.

Відповідаючи на питання журналістів, кандидат також сказав, що готовий здавати й інші аналізи, якщо це буде потрібно, зокрема волосся та нігті. 

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо:

  • У першому турі виборів перемогли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.
  • Ввечері 3 квітня Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати з Порошенком, але на НСК "Олімпійський".  
  • Однією з вимог Зеленського було проходження експертизи, щоб "довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів".
  • Вночі 4 квітня Порошенко оприлюднив відеозвернення до Зеленського, де заявив, що він готовий провести дебати на НСК "Олімпійський".
  • Пізніше у штабі Порошенка заявили, що він буде чекати Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків на НСК "Олімпійський".
  • Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті "Олімпійського" і запросив у приватну лабораторію, власник якої підтримує шоумена.
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня, а дебати на "Суспільному" – 19 квітня.

Альона Мазуренко, УП

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...