Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Порошенка хочуть аналізу волосся Зеленського: Наркотики зберігаються 90 днів

П'ятниця, 5 квітня 2019, 14:40
У Порошенка хочуть аналізу волосся Зеленського: Наркотики зберігаються 90 днів

Команда кандидата у президенти Петра Порошенка вважає, що його опонент Володимир Зеленський не виконав обіцянку і не здав аналізи на алкоголь і наркотики належно, хоча сам ініціював їх.

Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу у п’ятницю.

"Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам – це не означає серйозно здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, як це передбачено медичними протоколами", – сказав Медведєв.

Він наголосив, що власник лабораторії "Євролаб", яку обрав Зеленський, "є політично заангажованою зіркою каналів Медведчука" і "не приховував політичних симпатій до Володимира Зеленського".

"Тому немає жодних підстав вважати, що в лабораторії Пальчевскього зможуть об’єктивно розглянути результати Володимира Зеленського. Сьогодні з'ясувалося більше: виявляється, що лікар, який безпосередньо брав аналізи, так само пов'язаний із Зеленським, бо знімався в серіалі "Свати", – сказав Медведєв.

"Це ще раз ставить під сумнів серйозність цієї акції і достовірність аналізів… Якби, наприклад, Порошенко вийшов із кабінету і зайшов у амбулаторію Державного управління справ і здав аналіз там, у вас це теж викликало б питання", – заявив він.

Медведєв наголосив, що у чинного президента підібрали "кілька компаній, які можуть одна одну контролювати", щоб Порошенко здав аналіз.

"Ми вважаємо, що кандидат Зеленський не виконав свої обіцянки і не здав аналізи так, як це передбачено медичними протоколами. Штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти: передвиборча кампанія – це не шоу, це не зйомки кіно, це серйозний момент вибору для країни", – заявив він.

"І якщо Зеленський сам запропонував цю історію з аналізами, сам поставив її на порядок денний, він має здавати аналізи не понарошку, а всерйоз – і не вибірково, а зробити все, що належить за медичним протоколом, щоб остаточно дослідити питання про алкогольну і наркотичну залежність", – додав Медведєв.   

Він нагадав, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснювала, як встановити наявність алкоголю й наркотиків в організмі.

"Наскільки нам відомо, Зеленський не здав волосся. А за версією Уляни Супрун саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо сліди наркотичних речовин у волоссі зберігаються близько 90 днів" – сказав Медведєв.

"Оце дивне небажання Зеленського здати весь необхідний біоматеріал викликає зайві питання… Злі язики у Фейсбуку починають висловлювати всякі підозри", – додав він.

"Наша позиція така: стадіон – так стадіон, аналізи – так аналізи. Це питання потрібно закрити якнайшвидше – і в першу чергу, у цьому зацікавлений сам кандидат Зеленський", – сказав речник штабу Порошенка.

Нагадаємо:

  • Кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко, які пройшли у другий тур виборів, влаштували показову здачу аналізів перед дебатами. Зеленський здав кров у "Євролабі", а Порошенко – кров, сечу й волосся у медпункті НСК "Олімпійський".
  • Експрес-тест не показав психоактивних речовин в організмі Порошенка, ґрунтовний тест на наркотики можуть робити до 2 тижнів. Аналіз на алкоголь дав негативний результат.
  • Засновником і власником лабораторії "Eurolab" є Андрій Пальчевський, який у 2010 році працював першим заступником міністра у справах сім'ї, молоді та спорту, у 2017 році почав працювати ведучим на телеканалі "Прямий", а тепер висловлює підтримку Зеленському.

УП, доповнено

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: