Порошенко з аеропорту прокоментував справу ДБР: Навіть кури сміються

Понеділок, 18 листопада 2019, 16:43
Порошенко з аеропорту прокоментував справу ДБР: Навіть кури сміються

П’ятий президент України Петро Порошенко скасував кілька міжнародних зустрічей і повернувся в Україну після повідомлення ДБР про передачу підозри щодо нього в Генеральну прокуратуру.

Джерело: Twitter Порошенка

Деталі: Порошенко 18 листопада дав коментар журналістам в аеропорту "Київ" імені Сікорського. Він пояснив, що повернувся з Туреччини, де перебував із візитом, був вимушений скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну. Порошенко назвав підозру провокацією, а справу юридично нікчемною.

Пряма мова: "Ця справа не має юридичної ваги, це зрозуміло навіть юристу-першокурснику. З неї навіть кури сміються…

Звинувачувати п’ятого президента України в захопленні державної влади – це смішно. Може, вони мають на увазі часи Януковича, і пан Труба з паном Портновим вирішили захищати Януковича.

…Важливо знайти замовників і організаторів цієї провокації. Мета її – залякати нашу команду. Мета її – зупинити нашу боротьбу за європейське та євроатлантичне майбутнє України. Хочу наголосити: нічого у вас не вийде!".

Що було раніше: Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань направили в Генеральну прокуратуру проект повідомлення про підозру п'ятому президенту України Петру Порошенку в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя в березні-травні 2019 року.

Адвокат Порошенка Ігор Головань назвав проект повідомлення про підозру Порошенку замовленням Росії і спробою перешкодити йому провести зустрічі з іноземними лідерами в Хорватії і Канаді.

Генпрокурор Руслан Рябошапка повідомив, що в ГПУ вивчають проект повідомлення про підозру Порошенку.

Чому це важливо: Після приходу до влади Володимира Зеленського проти колишнього президента Петра Порошенка відкрили низку проваджень, за якими стоїть юрист Андрій Портнов – колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторові Януковичу, знайомий із нинішнім головою Офісу президента Володимира Зеленського Андрієм Богданом.

У команді Порошенка вважають, що директор ДБР Роман Труба став інструментом у руках Портнова.

Знати більше: "Зустрінь весну без пороху. У чому підозрюють Порошенка"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування