"Слуга народу" в Росії: після вирізаного жарту про Путіна серіал зняли з ефіру

Середа, 11 грудня 2019, 22:31

Російський телеканал "ТНТ" вирізав з українського серіалу "Слуга народу" жарт про президента Володимира Путіна і в той же день скасував показ наступних серій.

Джерело: "Медуза", "Лентач"

Деталі: Серіал показували тільки один день, 11 грудня. Замість "Слуги народу" в програмі телеканалу 12 і 13 грудня - серіали "Інтерни" і "СашаТаня".

У "ТНТ" пояснили, що не збиралися показувати в ефірі більше трьох серій. Мовляв, показ перших серій був "маркетинговим ходом з підвищення упізнаваності платформи". Решту серіалу покажуть у мережі.

Російські ЗМІ також повідомили: з реакції соцмереж зрозуміло, що жителі східних регіонів Росії подивилися нецензуровану версію.

Що передувало: Російський телеканал ТНТ цензурував першу серію українського серіалу "Слуга народу" в частині, де йдеться про президента РФ Володимира Путіна.

11 грудня російський телеканал ТНТ почав показувати серіал "Слуга народу", головну роль в якому виконав чинний президент України Володимир Зеленський.

Серіал з'явився в програмі на наступний день після зустрічі президентів Росії і України в Парижі. З першої серії зник жарт про Путіна.

Передісторія:

  • З 11 листопада основний державний білоруський телеканал "Білорусь 1" показував український серіал "Слуга народу" в вечірній прайм-тайм.
  • У травні РосЗМІ повідомляли, що "Яндекс" придбав ексклюзивні права на показ в інтернеті на території Росії серіалу "Слуга народу" в головній ролі з президентом України Володимиром Зеленським.
  • Вперше кричалку про Путіна виконали в Харкові 30 березня 2014 року.
  • Після цього її використовували на різноманітних політичних акціях та пікетах.
  • Пізніше до її виконання долучався навіть тодішній виконуючий обов'язки міністра закордонних справ Андрій Дещиця.
  • У різних країнах також записували кавери на власних мовах.

powered by lun.ua