Зламали двері і вибили вікна: на сесію Львівської міськради увірвалася група чоловіків

Четвер, 12 грудня 2019, 13:35

Невідомі особи зірвали засідання Львівської міської ради, вибивши вхідні двері та пошкодивши інше майно.

Джерело: прес-служба Львівської міської ради

Дослівно: "12 грудня, в приміщенні Шевченківської районної адміністрації мало би відбутись чергове засідання сесії Львівської міської ради. Однак невідомі особи увірвались до приміщення районної адміністрації, вибивши вхідні двері та пошкодивши інше майно".

Деталі: Повідомляється, що група невідомих захопила залу засідань і таким чином перешкоджала початку сесії. Серед осіб, які вчиняли протиправні дії, зафіксовано людей, які виламували раніше двері в мерії, а також обливали посадовців невідомою речовиною.

Видання ZAXID.NET повідомляє, що засідання зірвали члени різних громадських організацій, зокрема "Об'єднання добровольців", "Розвиток громади", "Українська спілка учасників АТО" та ГО "Шквал".

Головна вимога штурмовиків, як вказує видання, – зняти з сайту ZAXID.NET сюжет "Львівські тітушки – хто вони?" та спецпроект "Ідентифікація тітушок". Окрім того, члени організації вимагають у депутатів загалом "дати оцінку" публікаціям ZAXID.NET.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 (хуліганство) ККУ.

Передісторія:

  • 21 листопада стало відомо, що САП оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому.
  • 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави 1 мільйон гривень. Суд зобов'язав Садового прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду на кожну вимогу й утриматися від спілкування зі свідками. 
  • Пізніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала заставу меру Львова Андрію Садовому, підозрюваному у зловживанні владою, та відпустила його під особисте зобов’язання.powered by lun.ua