В Україні стартував другий етап пробного перепису населення

Неділя, 15 грудня 2019, 14:33

В Україні стартував другий етап пробного перепису населення. 

Джерело: Державна служба статистики України 

Деталі: Пробний перепис проводять у частині Оболонського району Києва та Пісківської ОТГ Бородянського району Київської області. 

Зазначається, що обміх помешкань переписувачами триватиме до 23 грудня включно. 

Інформацію про те, що мешканці будинку беруть участь у пробному переписі, має бути розміщено біля під'їздів, а у поштових скриньках мешканців мають бути поштові листівки з інформацією щодо перепису. 

Переписувачі повинні мати відповідне посвідчення з голограмою, планшет, жилет з логотипом перепису на грудях та спині, а на вимогу мешканців, що беруть участь у переписі, має мають пред'явити паспорт.

Дослівно: "Документального підтвердження відповідей на питання переписувачів не вимагається. Інформація від мешканців - конфіденційна і захищена законом, надані дані не підлягають поширенню і використовуються лише для статистичних цілей", - повідомили у Держслужбі.  

Знати більше:

Порахувати українців. Як проходитиме перепис населення-2020?

Нагадаємо,

  • 1 грудня у частині Оболонського району Києва і Пісківській ОТГ стартував перший етап пробного перепису населення.
  • У Держслужбі статистики України повідомляли, що Всеукраїнський перепис населення планують провести в період з 10 листопада по 23 грудня 2020 року.
  • Прем'єр-міністр Олексій Гончарук підтвердив, що запланована перепис населення відбудеться у 2020 році, підкресливши, що уряд шукає можливість зробити це з використанням онлайн-інструментів.
  • На виконання робіт, пов'язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення, у бюджет-2020 планується закласти 3 мільярди 431 мільйон гривень.
  • Під час всеукраїнського перепису населення, який заплановано на грудень 2020 року, українцям будуть ставити близько 10 питань.
  • Останній перепис відбувся у 2001 році. 

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!