"Квартал" у новій пісні "вибачився" перед Гонтаревою

Вівторок, 17 грудня 2019, 02:28

"Вечірній квартал" присвятив черговий номер колишній очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревій. На відео коміки у пісні "вибачаються" перед Гонтаревою.

Джерело: речниця партії "Слуга народу" Юлія Палійчук у Facebook

Дослівно: "У жінки прошу пробачення, знову збудуєм дачу вам, гроші зберем на карточку, на "Дельта банку" карточку. Те, що лунала пісня ця, вибачте лисого глупця во ім’я сина і отця, пресвята погорілиця."

Деталі: Зі сцени актори передали ексочільниці НБУ "полум'яний привіт". Після чого Євген Кошовий, який і співав пісню, сказав, що "український політик повинен прожити своє життя так, щоб потім не соромно було дивитися в очі своїм колегам... в Лондоні".

Передісторія:

  • У жовтні у випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії "Горіла хата".
  • Українському олігарху Ігорю Коломойському сподобався номер студії "Кварталу 95" про підпал будинку ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої.
  • Міністр культури Володимир Бородянський на своїй сторінці в Facebook написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.
  • П’ятий президент Петро Порошенко заявив, що власники та менеджери "95-го Кварталу" та каналу "1+1" мали би вибачитися перед шанувальниками хору ім. Верьовки через в’їдливу пісню про пожежу в будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої.
  • Сама Гонтарева назвала виступ "Кварталу" соромом і насміханням з людського горя.
  • Валерія Гонтарева очолювала Нацбанк у 2016 році під час націоналізації ПриватБанку, яким володів Ігор Коломойський. Зараз вона живе і працює у Великій Британії.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!