Холодницький спілкувався з "Джокером" про інформацію для слідства

Понеділок, 9 грудня 2019, 03:58

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, що йому писав пранкер "Джокер" та повідомив, що має інформацію для проваджень, проте надасть її ще не скоро.

Джерело: Холодницький в ефірі телеканалу ICTV

Пряма мова: "Він представився Джокером. Теж написав з фотографії генпрокурора (замість власного фото у профілі, він використовує фото Руслана Рябошапки – УП). Сказав, що в нього є куча інформації. На моє прохання видати її нормально, у офіційному порядку, він сказав, що ще не час, але він це обов’язково зробить."

Деталі: Проте Холодницький пояснив, що без пристроїв, з яких велась переписка, та їх спеціальної перевірки, "викриття", які зробив пранкер не можуть бути використані слідством.

Читайте також: Темний Лицар, Джокер, Соросята. Як анонімні Телеграм-канали запустили війну компроматів

Захиститись від Джокерів. Як пранкери зливають листування

Передісторія:

  • З 31 жовтня невідомий пранкер у телеграм-каналі "Джокер" почав публікувати скріншоти свого листування від імені генпрокурора з нардепами фракції "Слуга народу" Миколою Тищенком і Михайлом Радуцьким.
  • Зокрема у листуванні з Радуцьким йшлося про додаткові виплати депутатам фракції.
  • Сам Радуцький підтвердив факт листування, але заявив, що спілкувався з невідомою особою, яка в його телефоні була записана як "хз".
  • У "Слузі народу" заявили, що випадки листування пранкерів від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з депутатами від "Слуги народу" мають бути предметом детального аналізу правоохоронних органів.
  • Пізніше Рябошапка заявив, що є кримінальне провадження, яке дослідить законність різних записів і так званих зливів у соцмережі.

Ольга Гетьманець, УП


powered by lun.ua