Новинський заявляє, що не кнопкодавив

Вівторок, 14 січня 2020, 16:08

Член партії "Опоблок", нардеп Вадим Новинський заявляє, що не кнопкодавив за свого колегу на засіданні Верховної Ради 14 січня.

Джерело: пост Новинського в Facebook

Пряма мова: "Низка ЗМІ поширили неправдиву заяву організації "Чесно", що, нібито, я під час реєстрації депутатів у залі Верховної Ради натискав кнопку за свого колегу Мусу Магомедова. Відповідально заявляю – це неправда".

Деталі: За словами Новинського, на поширеному відео можна помітити, що Муса Магомедов встиг добігти до свого місця і "натиснути кнопку самостійно".

Новинський також додав, що його колега "може це підтвердити".

Що було раніше: Громадський рух "Чесно" повідомив, що під час реєстрації депутатів на першому пленарному засіданні Верховної Ради у 2020 році, 14 січня, кнопкодавили двоє членів партії "Опозиційний блок", зокрема, і Новинський.

Передісторія: 

  • 13 січня президент Володимир Зеленський підписав закон, який запроваджує штрафи для народних депутатів за неперсональне голосування. Таке діяння каратиметься штрафом від 3 тис. до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наразі 51-85 тисяч гривень)".
  • Раніше Зеленський говорив, що за кнопкодавство у Раді будуть позбавляти мандатів.
  • Зокрема, у серпні 2019 року Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону про внесення змін до статті 81 Конституції, у якому йдеться про можливість позбавляти мандатів народних обранців у випадку неперсонального голосування. 

Українська правда
powered by lun.ua