Поліція затримала ще одну особу з угруповання, причетного до вбивства Окуєвої

Середа, 15 січня 2020, 12:20

Правоохоронці затримали ще одну людину з групи із семи осіб, яких правоохоронці офіційно називають причетними до вбивства Аміни Окуєвої і замаху на життя Адама Осмаєва.

Джерело: Слідство.Інфо з посиланням на адвоката затриманого Ірину Бігунець

Деталі: Затриманого чоловіка звати Андрій Кравченко. Його затримали вранці, 15 січня, неподалік його будинку. Наразі невідомо, чи оголосили чоловікові підозру.

У прокуратурі і поліції Київської області підтвердили факт затримання, але зазначили, що це пов’язано із іншим злочином, який, на думку слідства, вчинила група осіб, причетна до розстрілу Окуєвої.

Зі слів очільника пресслужби поліції Київщини Миколи Жуковича, ідеться про вбивство київського підприємця у 2014-му році. Деталі Жукович не повідомив. 

Слідство.Інфо зазначає, що Кравченко є одним із семи підозрюваних у провадженнях щодо вбивств директора компанії Caparol Павла Зможного, яке сталося в 2016 році, а також начальника відділу реклами київського метрополітену Павла Миленького.

Що передувало: У неділю, 12 січня, поліцейські затримали ймовірного організатора вбивства добровольця Аміни Окуєвої Ігоря Редькіна. Частину членів злочинної групи затримали у вересні.

Святошинський районний суд Києва заарештував його на 60 днів 

Чоловік Аміни Окуевої Адам Осмаєв після затримання сказав, що не знає підозрюваного, а також інших членів угруповання.

Читайте також: "Звичайний розстріл". Про що мовчить поліція після вбивства Окуєвої

Передісторія:

  • 30 жовтня 2017 року на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула.
  • Тоді в поліції повідомляли, що на автоматі, який знайшли за півтори кілометра від місця розстрілу автомобіля Окуєвої і Осмаєва, слідів ДНК не виявили
  • Перед цим у колишніх бійців-добровольців Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва стріляли1 червня 2017 року у Києві на Подолі, однак тоді вони вижили. 
  • Аміна Окуєва брала участь у Революції Гідності та у війні на Донбасі у складі батальйону "Київ-2".