АТОвця Грищенка допитали у справі Шеремета

6802 перегляди
Середа, 15 січня 2020, 20:58

Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета допитало ветерана АТО і підозрюваного у підготовці іншого вбивства Владислава Грищенка.

Джерело: адвокат Грищенка Віталій Ковальчук у коментарі "Українській правді"

Пряма мова: "Відпрацьовують його фронтові зв’язки по "Правому сектору". Влад підтвердив, що не знайомий з Антоненком, Кузьменко знає з 2017 року, Дугарь знає з 2019 року (йдеться про підозрюваних у вбивстві Шеремета Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь – УП)".

Деталі: За словами захисника, Грищенка не питали про телефонні розмови, які слідство оприлюднило на брифінгу і на яких він та його дружина згадують про справу Шеремета.

Також його не запитували про вибухівку, хоча правоохоронці відзначали, що саме подружжя Грищенків могло зробити пристрій для вбивства журналіста.

Адвокат каже, що 15 січня вперше допитали Грищенка саме по справі Шеремета. Відтепер він має статус свідка у цій справі.

Дружину АТОвця, також ветеранку Інну Грищенко не допитали.

Речник МВС Артем Шевченко на прохання УП підтвердити або спростувати інофрмацію про допит відповів, що у нього немає такої інформації, але пообіцяв уточнити пізніше.

Знати більшеБуча та Пума. Як арешт добровольців може бути пов'язаний зі справою Шеремета

Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Передісторія:

  • 12 грудня правоохоронці повідомили, що підозрюють у справі Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.
  • За версією правоохоронців, закладала вибухівку під авто Шеремета Кузьменко, а допомагав їй Антоненко, Дугарь фотографувала відеокамери біля будинку Шеремета за кілька днів до вбивства.
  • Слідство вважає основним мотивом убивства дестабілізацію ситуації в країні.

Соня Лукашова


powered by lun.ua