Гончарук обіграв фразу про те, що він "профан" в економіці

Четвер, 16 січня 2020, 10:08

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що ворогам не вдасться зупинити його, – і навів аргументи на користь того, що він не "профан" в економіці.

Джерело: відеозвернення голови уряду і його допис у Facebook

Деталі: Прем’єр заявив, що останнім часом проти нього особисто і проти уряду "розгорнулися масовані атаки в соціальних мережах та засобах масової інформації", але він вважає це свідченням того, що владна команда – на правильному шляху.

Пряма мова Гончарука: "Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки.

Головна ціль роботи нашої команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без "схематозів" і договорняків. Наша команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни. Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі!

І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

Якщо це не гарні новини для країни, то я повний "профан" в економіці!".

Цьому передувало: 15 січня в мережі було опубліковано прослушку, де нібито прем'єр Гончарук каже, що він "повний профан в економіці". На засіданні фракції "Слуга народу" жваво обговорювали це.

Також ходили чутки, що прем'єр нібито написав заяву про звільнення або що можлива його відставка. 

Олена Рощенко, УП