Два наймолодші прем‘єри світу: Гончарук похизувався фотографією з Давосу

28206 переглядів
Середа, 22 січня 2020, 17:01

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прибув до Швейцарії на Всесвітній економічний форум і провів першу зустріч зі своєю фінською колегою.

Джерело: Гончарук у Facebook  

Пряма мова: "Два наймолодші прем‘єр-міністри світу на одному фото (Санні Марін 34 роки, Гончаруку - 35 ред). Прибув до Швейцарії. І перша зустріч у моєму дводенному робочому візиті у Давосі – з прем‘єр-міністеркою Фінляндії Санною Марін. До того ж, такого формату зустріч двох прем‘єр-міністрів України та Фінляндії – перша за останні 5 років".

 

Деталі: Гончарук зазначає, що сторони обговорили питання посилення співпраці в освітній сфері, зокрема, в рамках проекту "Фінська підтримка реформи української школи".

Нагадаємо: 50-ий Всесвітній економічний форум у Давосі проходить з 21 по 24 січня. Туди вирушила українська делегація зокрема президент Володимир Зеленський, прем’єр Гончарук та два десятки народних депутатів. В рамках візиту 22 та 23 січня глава уряду матиме низку двосторонніх зустрічей із лідерами іноземних держав та міжнародних організацій, а також із представниками міжнародного бізнесу.

Українська правда


powered by lun.ua