Представництво Зеленського в АРК: Жодної води до Криму до повної деокупації

П'ятниця, 6 березня 2020, 10:53

У представництві президента України в АР Крим заявляють, що відновлення водопостачання до окупованого Криму з боку України можливе лише за умови повної деокупації півострова.

Джерело: заступниця постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева у Facebook

Пряма мова: "Позиція представництва президента України в АР Крим не змінилась - ми вважаємо, що держава-окупант (Росія) несе повну відповідальність за громадян України, що живуть на півострові. І жодної води до Криму до повної деокупації півострова від ворога".

Деталі: Ташева додала, що у разі ухвалення рішення щодо подачі води до Криму  вона подасть у відставку.

Пряма мова: "Подам, як, упевнена, це зробить вся наша команда. Ніколи не трималась ні за які посади чи "роботи". Але рішення такого по воді нема".

"Упевнена, що новопризначений прем‘єр-міністр поки не у контексті Криму. Ми (представництво президента України в АРК - ред.) будемо зі свого боку брифити весь уряд щодо кримських питань, зокрема води". 

Нагадаємо: Раніше у постійному представництві президента в АРК анонсували у найближчі півроку-рік створення стратегії деокупації Криму

Знати більше: 

Що відбувається з окупованим Кримом без дніпровської води. 13 фактів

Хто такий Денис Шмигаль, якого пророкують на місце Гончарука

Що передувало:

5 березня новопризначений прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми "Право на владу" заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, тому що там живуть українці, а Крим – це Україна. 

Згодом прем'єр оприлюднив допис у соцмережі, уточнюючи, що питання подачі води до Криму "неможливо вирішити до деокупації півострова".

Окупанти відреагували на заяву Шмигаля про постачання води. 

Українська правда


powered by lun.ua