Із затонулого в Одесі танкера "Delfi" у море знову потекли нафтопродукти

Четвер, 16 липня 2020, 16:35

На березі Чорного моря в Одесі біля затонулого танкера "Delfi" знову помітили витікання нафтопродуктів.

Джерело: рятувально-водолазна служба Одеської міської ради

Дослівно: "Близько 07:30 ранку матросами-рятувальниками комунальної установи "Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради" шляхом зорового спостереження було помічено витікання нафтопродуктів з танкеру "Delfi", що зазнав лиха поблизу пляжу "Дельфін".

Деталі: Щоб зафіксувати забруднення морської води на цій території сповістили Державну екологічну інспекцію в Одеській області та правоохоронні органи.

Що було раніше: Під час поїздки в Одесу президент Володимир Зеленський закликав судновласника забрати танкер до 20 липня, інакше за справу візьмуться правоохоронці. 

Станом на 16 липня танкер досі знаходиться у морі біля одеського пляжу "Дельфін".

 
 
 
 

Нагадаємо:

  • Одеська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 червня закрила місцевий пляж "Дельфін" через витік нафтопродуктів із затонулого поблизу танкера DELFI.
  • 22 листопада минулого року поблизу Одеси сів на мілину танкер "Делфі", власник якого не дозволяв екіпажу залишити судно, а рятувальні катери не могли підійти до нього через шторм. Тоді повідомлялося, що на борту немає вантажу, який би загрожував екологічній ситуації Одещини. Але судно не мало відповідних реєстраційних документів.
  • Однак вдень 22 листопада аналізи показали перевищення допустимої концентрації нафтопродуктів у воді в 53 рази, а 23 листопада Держекоінспекція Кримсько-Чорноморського округу прозвітувала, що вміст нафтопродуктів у воді на місці аварії перевищує гранично допустиму концентрацію в 157 разів.
  • 8 квітня судновласник затонулого в Одесі танкера "DELFI"  запевнив генерального прокурора Ірину Венедіктову, що найближчим часом забере судно з берега за власний кошт.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!