КПВВ "Станиця Луганська" відновив роботу

Понеділок, 5 жовтня 2020, 09:26
Фото dpsu.gov.ua

Контрольний пункт в’їзду-виїзду "Станиця Луганська", який був закритий через масштабні пожежі на Луганщині, відновив роботу з 9 ранку 5 жовтня.

Джерело: сайт Держприкордонслужби   

Дослівно: "У зв’язку зі зниженням рівня пожежонебезпеки у регіоні, відповідно до рішення Командуючого об’єднаних сил, КПВВ "Станиця Луганська" відновив функціонування 5 жовтня з 9:00".

Деталі: Усі КПВВ на Донбасі працюють за осіннім графіком – щоденно з 7:00 до 18:30. Водночас відзначається, що з міркувань безпеки в бік тимчасово окупованої території України після 18:00 громадян пропускати не будуть.

Прикордонники нагадують, що наразі щоденний пропуск здійснюється лише у КПВВ "Станиця Луганська.

Рух через КПВВ "Мар’їнка" закритий, оскільки бойовики блокують пропуск дорожнім коридором "Курахове-Донецьк". Рух через КПВВ "Новотроїцьке" обмежено, оскільки рух дорожнім коридором "Маріуполь-Донецьк" окупанти дозволяють два рази на тиждень.

Що було раніше: Робота КПВВ "Станиця Луганська" була припинена 1 жовтня у зв’язку із небезпекою поширення пожеж та детонації боєприпасів.

Передісторія:

  • 30 вересня стало відомо, що на Луганщині почалися масштабні пожежі у трьох місцях. 
  • Генпрокурор Ірина Венедіктова повідомила, що за фактами масштабних пожеж на Луганщині, де полум‘ям охоплено понад 9300 га, розпочаті кримінальні провадження.
  • 3 жовтня зранку ДСНС повідомляла, що в ході ліквідації лісових пожеж на території Луганської області виявлено тіла 7 осіб, крім цього травмовано 18 осіб (у тому числі 3 співробітника ДСНС). 4 особи вважалися зниклими безвісті. Згодом рятувальники виявили останки чотирьох людей, які вважалися зниклими безвісти. Таким чином, загиблими внаслідок пожеж вважаються 11 людей.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.