Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Через ОАСК хочуть скасувати реорганізацію академії держуправління при президентові

Понеділок, 15 березня 2021, 13:02
Через ОАСК хочуть скасувати реорганізацію академії держуправління при президентові

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Кабінету міністрів та Міністерства освіти і науки щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при президентові.

Джерело: ОАСК

Деталі: Серед вимог позову – визнати протиправним та  скасувати розпорядження уряду від 24 лютого 2021 року, яким МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії.

Цей навчальний заклад мають приєднати до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а регіональні інститути академії - до Національного технічного університету "Дніпровська політехніка", Державного університету "Одеська політехніка", Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету "Львівська політехніка" відповідно.

Позивач у повідомленні суду не вказаний.

Зазначається, що разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд заборонити міністерству вчиняти дії, пов’язані із реорганізацією Національної академії шляхом приєднання до інших закладів освіти.

Дослівно ОАСК: "Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та  відкриття провадження в адміністративній справі".

Що передувало: В листопаді 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Національної академії державного управління при президентові України до сфери управління Міносвіти.

Нагадаємо: В Офісі президента підготували проєкт закону про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва.

Знати більше"Президентів багато – ОАСК один. Як Павло Вовк став ганебним суддею десятиріччя"

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: