Справа Стерненка надійшла до Одеського апеляційного суду

Вівторок, 30 березня 2021, 14:45
Фото з Facebook Стерненка

Апеляційні скарги у кримінальній справі за обвинуваченням екслідера одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка та його соратника Руслана Демчука надійшли до Одеського апеляційного суду.

Джерело: пресслужба Одеського апеляційного суду

Дослівно: "29 березня до Одеського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Сергія  Стерненка… та Руслана Демчука…, з апеляційними скаргами обвинуваченого Сергія Стерненка, його захисника Андрія Писаренка, та з апеляційною скаргою заступника керівника Одеської обласної прокуратури на вирок Приморського районного суду м. Одеси від 23 лютого 2021 року стосовно Сергія  Стерненка та Руслана Демчука".

Деталі: Повідомляється, що визначили склад колегії суддів: головуючий суддя Альбіна Кадегроб, судді: Руслан Котелевський та Вадим Прібилов.

Повідомляється, що питання щодо відкриття провадження за вказаними апеляційними скаргами буде вирішено відповідно до положень статей  398, 399 КПК.

Знати більше  Напад на "Родіну". За що Стерненку і його соратнику присудили 7 років тюрми 

7 років ув’язнення для Стерненка: публікуємо повний вирок суду

Майдан, наркотики, Аваков та інші війни Сергія Стерненка

Передісторія: 

  • 23 лютого одеський суд засудив Сергія Стерненка та Руслана Демчука до 7 років і 3 місяців ув’язнення з конфіскацією половини майна у справі викрадення і катування людини. Згідно з вироком, Стерненко й Демчук навесні 2015 року на Одещині напали на депутата Комінтернівської райради Сергія Щербича, аби той склав мандат.
  • Також Стерненка визнали винним у незаконному зберіганні травматичного пістолета.
  • Стерненко вважає політичними свої справи і заперечує всі 4 інкримінованих йому злочини: викрадення людини, заворушення і побиття поліцейського, кришування наркотиків, загибель Івана Кузнєцова, який напав на нього 24 травня 2018 року.

Українська правда


powered by lun.ua