Милованов змовчав про конфлікт інтересів – адвокати Данилюка

11 серпня 2021, 23:49
Милованов змовчав про конфлікт інтересів – адвокати Данилюка

Адвокати Олександра Данилюка, який вилетів із конкурсу на очільника Бюро економічної безпеки, звинувачують керівника комісії цього конкурсу Тимофія Милованова у приховуванні конфлікту інтересів. 

Джерело: Юридична компанія "Міллер" у Facebook 

Деталі: Юристи вважають, що Милованов порушив закон, оскільки не повідомив про начебто конфлікт інтересів під час конкурсу. 

Реклама:

На їх переконання, оскільки Милованов неодноразово заявляв про дружні стосунки із Данилюком, то мав повідомити про конфлікт інтересів в Національне агентство з питань запобігання корупції. Але він цього не зробив.

Адвокати вважають, що саме через це рішення конкурсної комісії є незаконними. 

У юридичній фірмі повідомили, що звернулись до НАЗК та Нацполіції з вимогою перевірити та скласти протокол про адмінпорушення на Милованова. Вони також направили звернення до Офісу генпрокурора з вимогою, за наявності підстав, притягнути керівника комісії до відповідальності. 

РЕКЛАМА:

Що передувало: Колишній секретар РНБО, якого відсторонили від участі в конкурсі на посаду очільника Бюро економічної безпеки, позивається до комісії, яка проводить конкурс. Справу буде розглядати скандальний Окружний адмінсуд Києва. 

Передісторія:

  • 30 липня на святкуванні свого дня народження колишній секретар РНБО Олександр Данилюк побився з радником голови ОПУ Тимофієм Миловановим.
  • За словами Тимофія Милованова, колишній секретар РНБО Олександр Данилюк вдарив його, бо Данилюва не допустили до конкурсу на главу Бюро економічної безпеки.
  •  29 липня конкурсна комісія не допустила Данилюка до конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки – не підійшов диплом Університету Індіани.
  • Глава цієї комісії – Милованов.
Милованов Олександр Данилюк суд
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування