Санкції не завадили Фуксу святкувати ювілей: на вечір під Києвом збудували "Венецію" 

Четвер, 4 листопада 2021, 08:41
Санкції не завадили Фуксу святкувати ювілей: на вечір під Києвом збудували Венецію 
Павло Фукс, фото Дмитра Ларіна, УП

Перебування під санкціями РНБО не завадило бізнесмену Павлу Фуксу відзначити своє 50-річчя у гольф-клубі у Козині на Київщині з друзями.

Джерело: сюжет Михайла Ткача на "Українській правді" 

Деталі: День народження у Павла Фукса 27 жовтня.

Вечірку на честь його ювілею було стилізовано під Венеційський карнавал: на гостях були маски, на вході у гольф-клуб було змонтовано вивіску з ініціалами Павла Фукса та назвою "Венеційський карнавал"  

На вході було багато охорони. 

На ювілей Фукса завітали київський мер Віталій Кличко, олігарх Ігор Коломойський і його сестра з чоловіком, колишній очільник Нацполіції Сергій Князєв та багато інших. 

Бізнес-партнер і друг Фукса Віталій Хомутиннік прилетів на вечірку з Ніцци.

Гостей розважали співаки Артур Пірожков та Світлана Лобода (остання прилетіла з Москви зі стиковкою у Вільнюсі). 

Святкування тривало до 3-ї ночі. Не обійшлося і без салюту на честь іменинника.   

Як виявилося згодом, "Венецію" з "палацом дожів" і мостом збудували лише на один вечір, спеціально для святкування. 

У коментарі "Українській правді" Фукс повідомив, що свято для нього влаштували друзі і він навіть не знає, хто його оплатив. 

Він заперечив, що гольф-клуб у Козині належить Хомутинніку. 

Пряма мова Фукса: "Я не очікував, що мої друзі зроблять мені такий подарунок, я був у шоці, я не люблю відзначати свої ДН, тим більше я під санкціями, самі розумієте – нема настрою… А хто з друзів платив, я сам точно не знаю".

Більше деталей: Кличко повідомив, що з Фуксом познайомився у 2015 році: київська влада вела переговори про землю компаній Фукса, на якій планувалося створити Меморіал Бабиного Яру. За словами мера, Фукс тоді підтримав ідею створення меморіалу і став одним із благодійників проєкту. 

"Спілкувалися ми виключно на ці теми. Власне, це все, що нас пов'язує. Так, я заїжджав привітати його з 50-річчям. Був недовго", – зазначив Кличко. 

Нагадаємо: Бізнесмен Павло Фукс у червні потрапив під повний пакет санкцій, що передбачає блокування активів, обмеження торговельних операцій, повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України.

У жовтні 2019 року поліція Москви оголошувала власника MosCityGroup і бізнесмена Павла Фукса в розшук у справі про шахрайство.

Читайте також: Павло Фукс – про дружбу з Кернесом, розмови з Добкіним, зустрічі з Аваковим та контракт із Джуліані

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування