Мер Чернігова пов'язав обшуки з тиском на себе з Офісу президента

Середа, 22 грудня 2021, 13:30
Владислав Атрошенко. Фото з Фейсбук-сторінки мера

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко вважає, що обшуки на комунальних підприємствах проводять, щоби тиснути на нього та примусити до співпраці з владою.

Джерело: facebook-сторінка Атрошенка

Пряма мова: "Для розуміння:  за місяць на підприємствах Чернігова відбулося 55 (!) обшуків

А за шість попередніх років лише 11.

Все пояснюється тією ж однією фразою: "Ваш мер багато говорить". 

Вони вдаються до політичного переслідування того, хто не мовчить про непрофесійні дії центральної влади та про згортання децентралізації. Але це бумеранг, і він обов’язково повернеться до тих, хто його запускає. 

Я не стану "слугою" офіса президента. Бо служу своїм виборцям і своєму рідному місту".

Деталі: Атрошенко додав, що обшуки проводять через його участь у виборчому процесі на 206 окрузі.

Крім того, на думку мера Чернігова, комунальні підприємства перевіряють через його критику підходів влади до місцевого самоврядування. Зокрема, стосовно вирішення проблеми тарифів комунальних послуг і розподілу бюджету, коли, за словами Атрошенка, мільярди надсилають в рідний регіон президента Володимира Зеленського – Дніпропетровщину.

Передісторія

  • 21 грудня Державне бюро розслідувань повідомило, що викрило корупційну "схему" на ремонті доріг у Чернігові. Зокрема, до схеми були залучені два місцеві асфальтобетонні заводи, що пов’язують з Атрошенком.
  • Раніше Атрошенко назвав курс України в НАТО "фігнею". Згодом він пояснив свою позицію тим, що його обурюють багаторічні політичні обговорення курсу на вступ до військового альянсу, "поки на Донбасі гинуть наші хлопці".

Українська правда
powered by lun.ua