Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Залужний підтримав ідею перейменування Повітрофлотського на проспект Повітряних сил

Середа, 18 жовтня 2023, 16:05
Залужний підтримав ідею перейменування Повітрофлотського на проспект Повітряних сил
Залужний. фото ОП

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний підтримав перейменування Повітрофлотського проспекту в Києві на проспект Повітряних сил.

Джерело: голова експертної топонімічної комісії в місті Київ Олександр Алфьоров у Facebook, відповідь Залужного на депутатський запит, оприлюднена на сайті парламенту

Деталі: Згідно з даними на сайті Верховної Ради, група народних депутатів на чолі з Романом Лозинським 5 жовтня направила запит на ім'я головнокомандувача ЗСУ з проханням висловити свою позицію із вказаного питання. 6 жовтня Залужний відповів нардепам, що підтримує ідею перейменування Повітрофлотського на проспект Повітряних сил у столиці.

Реклама:
 

Як відомо, раніше відповідне перейменування підтримало командування Повітряних сил ЗСУ в особі генерал-лейтенанта Миколи Олещука та командувача Повітряного командування "Центр" Анатолія Кривоножка.

Пряма мова Алфьорова: "Дуже важливо, що є чітка і однозначна позиція військового командування. Тому що в Київраді досі є депутати, які рішуче налаштовані збивати пропозицію "проспект Повітряних сил" і нав’язувати "проспект Європейського Союзу" – в місцевості Києва, де це недоречно. Попри думку киян, попри офіційно висловлену позицію військових, попри здоровий глузд. Є рішення, як зробити і проспект Повітряних сил і проспект Європейського Союзу з повагою до історії Києва, але багатьох політиків це не цікавить.

Тільки від нас з вами залежить, чи зможемо ми захистити назву "проспект Повітряних сил", чи дозволимо взяти себе в заручники політичних оборудок".

ВІДЕО ДНЯ

Що передувало: За кілька днів петиція про перейменування Повітрофлотського проспекту в проспект Повітряних сил набрала необхідну кількість голосів. Київраду закликають підтримати звернення киян і відмовитися від пропозиції перейменувати проспект в честь Європейського Союзу.

За перейменування Повітрофлотського на проспект Європейського союзу у Київраді виступила "Євросолідарність". Згодом партія провела рекламну кампанію, аби вплинути на голосування у "Київ Цифровий".

Проєкт рішення з цим варіантом назви вніс міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо: У червні постійна комісія Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій підтримала перейменування Повітрофлотського проспекту, аби вшанувати Повітряні сили ЗСУ. Тоді йшлося про назву Повітрянофлотський.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
15:56
Росіяни зігнали жінок із ТОТ на "форум служіння": там пропагували підпорядкування ідеології Кремля
15:55
Кабмін зобов'язав обленерго зробити рівномірну черговість відключень світла
15:31
Розвідка Британії: Росія задіяла "африканські ресурси" при наступі на Вовчанськ
15:29
53% фермерів хочуть отримати інвестиційні кредити на придбання землі - опитування
15:24
"Ніжний велетень, переповнений любов'ю": Книга рекордів Гіннеса визначила найвищого бика у світі
15:22
В уряді затвердять постанову про прибутковість для виробників боєприпасів в розмірі до 25% від собівартості
15:20
Фортифікації на Харківщині: СБУ розслідує завищені ціни на деревину
15:15
Трибунал Міжнародної торгової палати заборонив "Газпрому" судитися із чеською ČEZ у РФ
15:12
Генсек УАФ про виїзд футболістів за кордон: Міністерство боїться, що спортсмени не повернуться
15:11
У НБУ розповіли про майбутні проблеми "дропів"
Усі новини...
Реклама: