Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Костіна викликали до Ради через розслідування щодо майна його заступника Вербицького

Вівторок, 18 червня 2024, 15:43
Костіна викликали до Ради через розслідування щодо майна його заступника Вербицького
Андрій Костін, фото: Getty Images

Верховна Рада викликала до парламенту генерального прокурора Андрія Костіна для пояснень щодо майнового стану його заступника Дмитра Вербицького, про що йшлося у розслідуванні журналістів "Схем".

Джерело: народний депутат Ярослав Железняк у Telegram

Пряма мова: "Як і обіцяв - моя пропозиція пройшла голосування. Чекаємо пояснення Генпрокурора, як так його співробітники набувають успішно майно, доглядаючи за економікою!"

Реклама:

Деталі: За його словами, "за" виклик генпрокурора проголосували 216 народних обранців. Костіна викликають на 19 червня на 12 годину.

Що передувало: 

ВІДЕО ДНЯ
  • У травні журналісти "Схем" з’ясували, що заступник генерального прокурора України Дмитро Вербицький живе в будинку в елітному котеджному містечку "Коник" в Києві, який його племінник купив за довіреністю від одеського бізнесмена за понад 2 мільйони гривень – що у 6 разів менше за його ринкову вартість. 
  • У червні журналісти проєкту "Схем" з’ясували, що дівчина заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького Христина Ільницька у 2024-му році стала власницею елітного майна на суму щонайменше 52 мільйони гривень, не маючи для цього достатніх власних офіційних доходів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: