Страна безграничного пиара, или "добро пожаловать"

9 просмотров
Суббота, 13 сентября 2014, 14:02
Игорь Курус
координатор Общественной кампании "За ответственную власть"

Грандіозна новина про спорудження комплексу оборотних об'єктів на кордоні з РФ, яку поширив прес-центр АТО, сколихнула Інтернет, а кілька десятків працівників ФСБ втратили свідомість і, можливо, навіть, роботу.

Ні розвідники, ні диверсанти, ні зрадники, а саме керівництво АТО розкрили Путіну таємний план по обороні та захисту кордону.

Лишилося лише вказати координати бліндажів, траншеї та інших оборотних об'єктів, щоб в лічені хвилини російська артилерія поховала українську "стіну", в яку уряд планує закопати немалі кошти.

В умовах посиленої роботи інформаційно-диверсійних російських груп, українські спецслужби мали б засекретити усе, що стосується обороноздатності України.

Це б дало можливість уникати людських жертв і бездумного витрачання бюджетних коштів. Проте, бажання зберегти "хорошу міну при поганій грі", особливо, перед виборами, лише шкодить інтересам національної безпеки.

Комплекс фортифікаційних споруд, навіть, по всій лінії кордону з Росією – ворога не зупинить. Путін воює не лише на Донбасі. Воює через "п'яту колону" всередині країни, здійснює газові атаки на Польщу та інші країни Європи, проводить потужну інформаційну війну проти України в усьому світі.

Треба призначати у владу кваліфікованих спеціалістів, а не використовувати партійно-квотний принцип і дружбу для формування влади.

Треба припинити практику роздачі посад за гроші, якою найкраще користуються "вічні" блюдолизи-пристосуванці.

Нарешті треба зрозуміти, що не лише військовою технікою і мінами ми зупинимо агресора.

Треба навчитися використовувати інформаційну зброю. Бо інформація може бути небезпечною – як, наприклад, повідомлення про "Стіну", або допомагати перемогти ворога – як правда про збитий малайзійський Боїнг.

Для всього світу ми повинні визнати АТО війною Росії проти України, сепаратистів і терористів врешті назвати своїми іменами – російськими загарбниками.

І припинити вести переговори з ДНР-ЛНР, яких, по-суті, не існує, а є загарблені Росією українські міста.

Треба навчитись казати правду. І, в першу чергу, треба чесно сказати людям, чому наше командування допускає численні жертви?

Чому війська на Донбасі не забезпечені належним оснащенням і військовою технікою, яка стоїть на складах Збройних Сил і військових заводах?

Скільки коштів уже витрачено на війну? Скільки посадовців притягнуто до відповідальності за провальні дії на сході і в Криму?

Скільки ще в Україні має загинути невинних людей, щоб можновладці зрозуміли, що Україна здатна відбити агресора не піар-акціями, пустопорожніми заявами і закликами, а цілеспрямованою роботою по створенню в державі справедливого суспільства і відповідальної влади?

А все це можливо тоді, коли політики припинять брехати і зруйнують стіну недовіри власного народу до своєї держави.

Справедливу Україну захищатиме весь народ, а брехливу і олігархічну - ніхто!

Ігор Курус, спеціально для УПpowered by lun.ua
Реклама:
Как побороть незаконные рубки леса
Какие изменения в законодательство необходимы для эффективной борьбы с "черными лесорубами". (укр.)
"Укрпочта" — банк для всех
Как почтовый банк поможет включить в финансовую систему более 15 млн украинцев. (укр.)
5G: гипотетическая угроза или новые возможности?
Несколько фактов о стандартах безопасности 5G и возможностях новой технологии. (укр.)
Депутатский мандат: забрать нельзя оставить
Сохранение демократии и ценностей правового государства в Украине невозможно без сильного и независимого парламента. Ослабление парламента через создание новых и необоснованных оснований для преждевременного прекращения депутатского мандата является ошибочным путем, который ведет к деградации конституционного порядка в государстве. (укр.)
Маркеры таможенной реформы
Какими должны быть первоочередные шаги в реформе украинской таможни. (укр.)
Психотерапия для народа, или Сколько стоит общинам "коронадурость"?
Не имея алгоритмов действий, украинские общины выделяли и продолжают выделять из местных бюджетов значительные средства на проведение мероприятий по дезинфекции улиц и дорог. Это расточительство. Минздраву следует предоставить органам местного самоуправления четкие рекомендации относительно их проведения. (укр.)
Карантин в солнечной Кремниевой Долине
Ощущение было тревожным. Рабочие столы опустели очень быстро, и большинство присутствующих коллег понемногу выносили важное для работы оборудование и складывали в свои авто: мониторы, клавиатуры, компьютеры, а некоторые — даже рабочие кресла. Компания позволяла это делать, доверяя своим сотрудникам, ведь здоровье людей — прежде всего. (укр.)