11 вересня 2001

Новини
22:50
Найбільший теракт за всю історію США та світу
Внаслідок зв'язки терактів, які відбулися у США ранком, 11 вересня, був зрівняний з землею Міжнародний Торгівельний Центр у Нью-Йорку, була пошкоджена будівля Пентагона у Вашингтоні, загинули тисячі людей, сотні тисяч поранені. Відповідальність за теракт взяла на себе Японська Червона армія, яка заявила, що помстилася за ядерне бомбардування Хіросіми та Нагасакі у 1945 році.
16:51
Пане Долганов! Ви не праві!
Інформація про те, що іноземні журналісти не мали можливостей для передачі телеінформації з Ялти, де проходив саміт Україна-ЄС, мала під собою основу. УП отримала листа від кореспондента естонського телебачення з Бельгії Марк Саарета. Цей журналіст, один з тих 24 щасливчиків, які вирішили відмовитися від поїздки в Ялту.
16:30
ЄС вважає, що вибори в Білорусії пройшли згідно з нормами Євросоюзу
16:16
ЄС розказав Кучмі, як треба
Початок саміту України-ЄС був настільки буденним - заяви Солани, Проді й інших про мир і дружбу, і готовність розвивати стосунки, що відразу стало нудно. Такі заяви вже просто набили оскому. Але перший же вечір приніс певну інтригу. Представники ЄС не побажали спілкуватися з Кучмою кулуарно.
15:46
Для ЄС Україна - ключова країна по транспортуванню енергоносіїв в Європу
15:30
ЄС підтвердив, що виконає всі зобов'язання перед Україною
15:18
Ющенко все ще признається в любові до Кучми
"Блок "Наша Україна" і я - непідконтрольні президенту, але це не свідчить про те, що ми створюємо менш державницький блок…Я переконаний, що президенту сьогодні набагато потрібніша конструктивна критика від блоку державницької позиції, ніж радикалізм. Я буду поважати президента - бо це символ моєї держави", - зазначив Ющенко.
14:21
Становлення демократії в Україні рухається у зворотньому напрямі
13:44
Україна та ЄС будуть продовжувати посилювати стратегічне партнерство
13:08
"Трудова Україна" піде на вибори з мером Києва?
11:27
Семиноженко змінив "Солідарність" на "Регіони України", а Балашов "Трудову Україну" - на "Яблуко"
11:15
Україна-ЄС: Україна важлива для рівноваги в Європі
10:55
Кабінет Міністрів звітує перед ВР про бюджет-2000
10:38
САММІТ УКРАЇНА-ЄС РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ